Pacierz .pl
modlitwa codzienna

Ojcze Nasz Zdrowaś Maryjo Wierzę w Boga Dziesięć przykazań Aniele Boży Inne modlitwy

Strony religijne oraz inne, które warto odwiedzić

Jan Paweł II - życiorys papieża
Życiorys papieża Jana Pawła II. Opisane zostały: Narodziny i dzieciństwo, Studia, kapłaństwo i twórczość Karola Wojtyły, Papież Jan Paweł II, Zamachy na życie Jana Pawła II, Dalszy ciąg pontyfikatu, Choroba i śmierć.

Kościół
Ekumeniczny Serwis Informacyjny, miejsce, gdzie przekazywane są informacje dotyczące kosciołów i wspólnot chrześcijańskich w Polsce oraz na świecie artykuły o wszystkim co jest związane z chrześcijaństwem, nie unikające trudnych problemów.

Ciąża
Bardzo ciekawa strona, opisująca przebieg ciąży oraz rozwój płodu w brzuchu kobiety. Ciąża opisana trymestr po trymestrze, unikalne zdjęcia dzieci w brzuchu matki.

Wiara
Portal na którym znajdziemy informacje, publicystyka oraz dyskusje religijne. Jest to miejsce dla wierzących, poszukujących i niewierzących.

Biblia
Biblia - informacje na temat świętej księgi, historia, rodzaje, jej znaczenie dl róznych wyznań i kultur.

Godło Polski
Podstawowe informacje na temat Polski. Historia Polski pokazująca jak dyże znaczenie miała wiara narodu na przestrzenie wieków: Chrzest Polski, walka z Krzyżakami, wizyta Papieża Polaka Jana Pawła II w Polsce.

Pomoc w dożywianiu dzieci
Celem strony jest zbieranie pieniędzy na dożywianie dzieci w całej Polsce. Klikając w brzuszek pajacyka można pomócz nakarmić głodne dziecko.

Baśnie do czytania
Zbiór bajek i baśni do czytania. Baśnie znane od pokoleń, spisane przez znanych bajkopisarzy jak Hans Christian Andersen, bracia Grimm, Joseph Jacobs. Stare baśnie niosą przesłanie i trzymają się sprawdzonych i uznanych za dobre zasad moralnych.

Porady na ślub - PoradyWeselne.pl
Ślub to jeden z sakramentów (sakrament małżeństwa). Na tej stronie znajduje się dużo przydatnych porad na temat przygotowania ślubu i następującego po nim wesela. Opisane są zwyczaje, wierzenia i różnego rodzaju mody.

© Pacierz.pl | Linki | Kontakt